У Дніпрі АТОвці та волонтери змагалися за першість в тенісі (фото)

Не просто спортивна гра, а метод психологічної реабілітації. У Дніпрі позмагатися в настільний теніс зібралися АТОвці, їх рідні та волонтери. Першість виборювали близько 50 людей. Проте перемога не головне, зізналися учасники турніру. Кажуть: прийшли за дружнім спілкуванням та позитивним настроєм. Як пройшов турнір – далі.

Євген Перетятько з 25 бригади щойно демобілізувався – і одразу в спортзал. Каже: активні розваги дозволяють відволіктися від пережитого.

«У житті військовослужбовця є багато моментів, коли він залишається один на один з собою і своїми думками. Спорт допомагає не зациклюватися на тому, що ми бачили, – поділився чоловік. – Я зі шкільної лави не розлучався з ракеткою. Настільний теніс люблю за активність, азарт і можливість проявити волю до перемоги».

До турніру з настільного тенісу приєдналися майже півсотні АТОвців, їхніх рідних та волонтерів.

Демобілізований Сергій Белецький – постійний учасник змагань для АТОвців.

«Я вже грав в бадмінтон, футбол, баскетбол, волейбол, більярд, – розповів хлопець. – Такі турніри – реабілітація для бійців. Тут вже склалася велика компанія. Разом ми відпочиваємо, спілкуємося, весело проводимо час».

Настільний теніс розвиває реакцію, стратегічне мислення, рухливість. А ще – знімає стрес та підвищує настрій.

«Реабілітація спортом – чудова традиція для Дніпропетровщини. ДніпроОДА та волонтери постійно проводить турніри для АТОвців. Бійці не тільки грали у звичні футбол та волейбол, а й стрибали з парашутом та сплавлялися на каяках», – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Такі турніри користуються популярністю серед хлопців. Постійно зростає кількість учасників. Ми проводимо час разом – це свого роду психологічна реабілітація, – додав член команди АТОвців #FM+L Андрій Городецький. – У найближчих панах – турніри з міні-футболу та баскетболу».

Переможцям у кожній категорії – грамоти, медалі та приємні подарунки.

http://adm.dp.gov.ua/OBLADM/obldp.nsf/document.xsp?id=F6C8F1EA40A25263C22580F00029814D